Primer

Primer to jeden z najważniejszych preparatów, niezbędnych podczas stylizacji i modelowania paznokci.

Ma on niezwykle istotny wpływ na trwałość stylizacji. Zapobiega również powstawaniu zapowietrzeń, oraz znacząco zwiększa wytrzymałość.

Preparat stosujesz po opracowaniu skórek frezarką, opiłowaniu paznokci oraz co ważne i często się o tym zapomina odtłuszczeniu cleanerem. Ilość preparatu na płytce paznokcia nie jest przypadkowa. Wcale nie musisz aplikować dużo aby spełniał swoją rolę. Wystarczy niewielka jego ilość. Jednak sposób aplikacji musi być odpowiedni aby preparat ten spełniał swoją funkcję. Pomysłów na jego aplikacji jest wiele. Jedni nanoszą promet punktowo inni delikatnie wcierają go w płytkę paznokcia. Oba są poprawne ale musisz pamiętać aby nie nakładać go za dużo. W innym przypadku długo będziesz czekać aż preparat ten wyparuje z płytki paznokci. Pamiętaj też, że bazę hybrydy, akryl, itp… możesz nakładać na suche wyschnięte paznokcie a nie na mokre pokryte primerem.

W trakcie naszych kursów, chętnie dzielimy się nie tylko tymi ale również i innymi wiadomościami. To ważne aby kursanci świadomie posługiwali się produktem oraz znale asortyment firmy na której wykonują stylizację