Spiekany węglik od IQ Nails

Spiekany węglik do produktu to najlepsze rozwiązanie od IQNails. Dlaczego – dowiesz się niżej

Uzupełnienie paznokci zajmuje zajmuje Ci dużo czasu. Zdjęcie hybrydy to twoja zmora i nie wiesz jak się do tego zabrać Wypiłowanie zapowietrzeń to spory problem a może szukasz idealnego zestawy frezów do produktu i nie wiesz od czego zacząć

Frezy te skomponowaliśmy, z myślą o najróżniejszych przypadkach, jakie przychodzą do salonu kosmetycznego. Doskonale nadają się do hybrydy, żelu, akrylu czy flexygelu. To nasz główny człon frezów z których korzystamy podczas codziennych stylizacji

Wiadomo, że każdy z nas ma swoje własne ulubione zestawy na których pracuje. Im wiecej ludzi tym więcej zdań. Jednak przez ponad 20 lat w zawodzie mieliśmy możliwość pracować na różnych frezach wielu firm. Część z nich jest z nami do dziś. Kilka wymieniliśmy innymi kształtami a z jeszcze kilku świadomie zrezygnowaliśmy

Frez z węglika spiekanego w kształcie MAŁEJ SZYSZKI sprawdzi się do usuwania masy z nawet najmniejszych paznokci oraz opracowywania produktu lub w celu wygładzenia ich powierzchni. Mając ten frez możesz więcej Jest delikatnie uzębiony co daje mega dużą pracyzję szczególnie w okolicach skórek. Frez ten doskonale spreawdza się przy wypiłowywaniy spodu paznokci podczas uzupełnieniach za co odpowiedzianlny jest właśnie jego kształt. 

Frez z węglika spiekanego w kształcie DUŻEJ SZYSZKI to starszy brat frezu opisywanego wyżej. Doskonale zdejmie każdy mani hybrydowy a delikatność uzębienia jest mozno zależna od kątu natarcia freza. Jest tak delikatny, że możesz spokojnie prowadzić go blisko skór nie martwiąc się o skaleczenie.

Frez z węglika spiekanego w kształcie STOŻKA w expresowym tempie poradzi sobie z każdym rodzajem masy, dodatkowo pięknie podnosi skórki. To ulubieniec wschodnich stylistek w tym również nas, praca z nim to czysta przyjemność! Możłiwości jakie daje są ogromne a za wszystko odpowiedzialny jest jego kształt. Uważamy, że powinien być w stałym elementem każdego zestawu frezow do produktu.

Frez z węglika spiekanego w kształcie ZAOKRĄGLONEGO WALCA nr. Katalogowy (137.140.060 i 137.190.060) z drobnymi krzyżowymi nacięciami o różnej gradacji. Nadaje się do pracy zarówno „na sucho” jak i z wodnym chłodzeniem. W tym konkretnym przypadku uwżywamy frezów z dwoma paskami – (niebieski oraz czerwony). Różnią się wyłącznie wielkością zębów co ma ogromny wpływ na tempo pracy. Używamy ich do najtwardszego z produktów jakim jest akryl. Doskonale nadaje się do wstępnego opracowania jednak nie jest w stanie pracować tak glęboko jak frezy w kształcie szyszki. Dlatego też idzie zwykle na pierwszy ogień szczególnie w miejscach, które tego wymagają. Stosowamny również w podologii. Świetny dla początkujących stylistów.

Frez z węglika spiekanego DO SKÓREK nr. Katalogowy (292.110.023) my upodobaliśmy sobie z żółtym paskiem co nie było przypadkiem. Jego ksztalt doskonale wejdzie w najtrudniejsze miejsca. Doskonale nadaje się do korekty żelu, akrylu czy flexygelu wokół wału paznokciowego, to tam właśnie w/g nas sprawdza się najlepiej. Dosonale nadaje się do usunięia pozostałości hybrydy z naturalnej płytki paznokcia. Jego zazębienie jest nie co mocniejsze niż w przypadku frezów diamentowych dlatego też nie tępi się w pracy z produktem. Świetny dla początkujących stylistów. Stosowamny również w podologii.

Warto dodać, że w trakcie naszych kursów praca frezarką, dobór odpowiedniego freza to podstawowy element każdego programu

Nasi kursanci już od pierwszych dni poznają tajniki frezarki oraz wykorzystanie frezów w praktyce. To narzędzia bez których dzisiejsza praca jest nie wyobrażalna. A pomyśleć, że gdy zaczynaliśmy ponad 22 lata temu wszystko robiło się pilnikiem dobierając odpowiednią gradację.