KURSY I SZKOLENIA FINANSOWANE PRZEZ URZĄD PRACY

Zostaw nam swoje dane a my do Ciebie oddzwonimy!

1. Finansowanie Szkoleń z Urzędu Pracy.

Jeśli jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy i decydujesz się na świadczenie usług Stylizacji Paznokci w ramach własnej działalności gospodarczej lub znalazłaś firmę która zatrudni cię po odbytych kursach możesz skorzystać z organizowanych przez nas szkoleń oraz pomocy finansowej Urzędu Pracy.

Jak to zrobić:

  • skontaktuj się z działem szkoleń lub z doradcami zawodowymi twojego Urzędu Pracy by omówić szczegóły i warunki obowiązujące na twoim terenie.
  • złóż komplet dokumentów w kancelarii swojego Urzędu Pracy. (niezbędne dokumenty są do pobrania na stronach internetowych poszczególnych Urzędów Pracy lub otrzymasz je od pracownika urzędu).
  • urzędnik poprosi cię i wybór placówki szkoleniowej która to musi posiadać aktualny wpis do ewidencji Instytucji Szkoleniowych prowadzonych przez stosowny Urząd Pracy na danym terenie oraz przygotowanie przez tę placówkę ofertę szkoleniową dotyczącej twojej osoby.
  • w oparciu o odpowiednią dokumentację przygotowaną zarówno przez ciebie oraz przez placówkę szkoleniową pracownicy urzędu analizują ofertę szkoleniową oraz wydają ostateczną decyzję dotyczącą ewentualnego finansowania szkolenia.
  • w przypadku „zgody” otrzymujesz skierowanie na podstawie którego rozpoczynamy szkolenia zgodnie z przygotowaną przez placówkę szkoleniową oferta oraz harmonogramem szkolenia.
  • jeśli masz wątpliwości skontaktuj się z nami. Współpracujemy z Urzędami Pracy od 2009 roku. Wykonaliśmy wiele takich szkoleń, mamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji w oparciu o potrzeby poszczególnych Urzędów Pracy.
  • nr. ewidencyjny naszej Instytucji Szkoleniowej wpisanej do rejestru Wojewódzkiego Urzędu Pracy – 2.14/00352/2022.

Jeśli jesteś osobą bezrobotną, zainteresowaną taką formą finansowania szkoleń skontaktuj się z nami. Pomożemy ci zorganizować wszystkie formalności. Wyjaśnimy niezbędne kwestie dotyczące szkoleń finansowanych z Urzedów Pracy.

Referencje