beautynail

O nas

Beauty Nail Salon & Academy to historia która sięga lat 90 – tych. To miejsce w którym zajmiemy się pielęgnacją paznokci u Twoich dłoni oraz stóp. To również profesjonalny gabinet PODOLOGICZNY posiadający wykfalifikowana kadrę z wieloletnim stażem. To oraz placówka szkoleniowa w której nauczanie odbywa się w oparciu o własny, Autorski Program Szkoleń przeznaczony nie tylko dla początkujących stylistów ale również będących już w branży, którzy stawiają na INDYWIDUALNYCH tok nauczania dopasowany do ich potrzeb oraz okoliczności. Programy naszych szkoleń uwzględniają nie tylko potrzeby rynku ale również i możliwości manualne naszych kursantów. W końcu stylizacja i modelowanie paznokci to typowa manufaktura w której elementarna wiedza w połączeniu z praktyką pozwolą ci sprawnie poruszać się w tym zawodzie. Nie szkolimy w grupach. Nie szkolimy na sztucznych palcach czy protezach. Każdy kursy to program szkolenia przygotowany na miarę Twoich potrzeb i okoliczności. Kształcimy wyłącznie INDYWIDUALNIE i na modelkach. 

Nasza

Historia

Nasze początki sięgają lat 90 – tych w których to stylizacja i modelowanie paznokci były czymś zupełnie nowym w branży beauty dając tym samym wiele nowych możliwości dotąd nieznanych. A latach 2003 – 2006 byliśmy aktywnymi uczestnikami mistrzostw Polski oraz Europy. Osiągaliśmy sukcesy zarówno w naszym kraju jak i za granicą. W tym czasie silnie współpracowaliśmy z branżowymi czasopismami zajmując się tematyką stylizacji i modelowania paznokci promując tym samym produkty przeznaczone dla profesjonalistów oraz tworząc własny program nauczania. Wielokrotnie uczestniczyliśmy jako specjaliści w branżowych spotkaniach, seminariach oraz prowadząc czy organizując warsztaty poświęcone produktom akrylowym w stylizacjach codziennych. To właśnie w tym produkcie nie mamy sobie równych a nasz autorski program szkoleń a właściwie jego forma nauczania w niezmienionej formie świetnie sprawdza się do dziś. 

Innymi słowy… Jeśli zależy ci na pięknych stylizacjach u dłoni? Masz problemy u stóp i szukasz wykwalifikowanej kadry PODOLOGICZNEJ? A może chcesz zrobić kurs stylizacji paznokci w którym to dokładnie zgłębisz wszystkie techniki dostępne na rynku stawiasz przy tym na INDYWIDUALNY tok nauczania nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. W branży jesteśmy od ponad 24 lat, o paznokciach u dłoni, chorobach stóp oraz kursach i szkoleniach wiemy wszystko.

A WIĘC...

Beauty Nail
Academy to...

indywidualne

kursy
stylizacji
paznokci

Umów się
na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Wiemy jak

uporządkować i rozwinąć

wiedzę oraz umiejętności w stylizacji paznokci.
Twój krok...

Twój krok to
napisanie do nas!

NAPISZ a odpowiemy na każde Twoje pytanie i zmalujemy kurs specjalnie dla Ciebie.

jesteś gotowa?

5 PUNKTÓW

które dają świetne wyniki!

#1

Indywidualny tok nauczania

To procentuje! Mamy czas na dla Ciebie oraz Twoje pytania. W kursach indywidualnych mamy czas na wszystko! Nikt nas nie goni, jesteś tylko ty, Instruktor i modelka.

#2

Zanim przystąpisz do kursu

Zadamy Ci wiele pytań a Twoje odpowiedzi będą podstawą do stworzenia Twojego INDYWIDUALNEGO harmonogramu szkolenia.

#3

Praca na modelkach

Codziennie inna.

#4

Mocne, elementarne podstawy

To klucz do sukcesu. uporządkowanie wiedzy i później przełożenie jej na umiejętności.

#5

Praktyka

I jeszcze raz praktyka, abyś czuła się pewnie.

+

Co jeszcze dostajesz wraz z kursem?

Podpowiemy Ci jak profesjonalnie założyć fanpage, jak pisać posty i wykorzystać te narzędzia do promocji. Nauczymy jak zrobić ładne zdjęcia twoich prac i jak profesjonalnie je obrobić w programie graficznym.

PRZECZYTAJ TO WAŻNE

Prawdopodobnie jedyna taka oferta na rynku!

W naszej firmie pracujemy w oparciu o standardy, których nie praktykuje się nigdzie indziej dlatego też na naszej stronie próżno szukać gotowych programów szkoleń. Wszystkie kursy odbywają się wyłącznie w oparciu o INDYWIDUALNY program nauczania, który przygotowany jest uwzględniając twoje potrzeby, możliwości manualne oraz najnowsze trendy rynku. Każdy z nas jest inny więc dlaczego mielibyśmy wszystkim proponować te same rozwiązania. Od ponad dwóch dekad stylizujemy, modelujemy i przedłużamy paznokcie. Braliśmy aktywny udział w warsztatach, szkoleniach. W latach 2003 – 2006 startowaliśmy w mistrzostwach. Aktywnie wspieraliśmy branże w postaci publikacji wielu artykułów czasopismach. Edukowaliśmy prowadząc warsztaty u bólu takich osób jak Trang Nguyen z ONS, Tom Holcimb z Entyty czy Szanskaya.

Podobnie jak inni borykamy się z codziennymi problemami stylisty paznokci czy właścicieli salonów kosmetycznych i doskonałe wiemy jak powinno wyglądać dobrej jakości kurs. Dlatego zanim przedstawimy ci naszą propozycje musimy dokładnie poznać twoje oczekiwania, plany, cele oraz możliwości finansowe w których możemy się poruszać. Mając już te szczegóły przygotujemy dla ciebie INDYWIDUALNY – Kompleksowy Kurs Stylizacji Paznokci w którym nacisk możemy położyć na te aspekty które są ważne dla ciebie. Wszystkie kursy odbywają się uwzględnieniem INDYWIDUALNEGO toku nauczania a praktyka odbyła się wyłącznie na modelkach. Tempo każdego kursu jest ściśle dopasowanie do możliwości naszych kursantów.
Metoda akrylowa, żelowa czy flexyżel, lakierowanie produktami hybrydowymi… Przedłużenia, uzupełnienia czy rekonstrukcje paznokci. Tempo pracy, technika lakierowanie 1 kolor czy dodatkowe bonusy takie jak BEZPŁATNE wsparcie po skończonym kursie, czy BEZPŁATNE doszkolenie w cenie kursu oraz co cieszy się sporym zainteresowaniem pakiet WEB pozwolą poczuć ci się bezpiecznie i bez stresu wkroczyć w ten nieznany dotąd świat.
Ceny naszych kursów zaczynają się już od 450 zł i mogą sięgnąć aż do 4500 zł. Możemy przeszkolić cię z poszczególnych metod np. żel od podstaw, którego cena zaczyna się już od 1200 zł lub rozszerzyć kurs o dodatkowe zagadnienia, uwzględnić BEZPŁATNE doszkolenie w cenie kursu lub powiększyć ilość godzin oraz uwzględnić pakiet WEB wtedy cena za jedną metodę może sięgać do 3000 zł. Wszystko tak naprawdę zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Jedyne czego potrzebujemy to szczerej rozmowy, która pozwoli nam przygotować ofertę kursy uwzględniając twoje potrzeby, najnowsze trendy oraz twój budżet.
Postaw na ponad 22 letnie doświadczenie, INDYWIDUALNY tok nauki i pracę wyłącznie na MODELKACH (codziennie inna). Jeśli cenisz takie profesjonalizm, doświadczenie i zależy ci na kursie na najwyższym poziomie jesteśmy do twojej dyspozycji.

Zapraszmy na nasze social media

#BEAUTYNAILACADEMY