Manicure Hybrydowy

W dzisiejszych czasach zabieg nr. 1. Produkt który zrewolucjonizował rynek, dający NOWE możliwości. Wprowadzony do ogólnego stosowania w 2008 roku. Z początku niechętnie wykorzystywany przez stylistów. Z upływem czasu stał się niezastąpiony w codziennej pracy.

Manicure Hybrydowy z elementami manicure kombinowanego, macro manicure, manicure z nadbudową naturalnej płytki paznokcia z wykorzystaniem frezów do naturalnej płytki paznokci oraz do produktu. Technika lakierowania podskórkowego.

Oferta kursu „Stylizacja paznokci w Warszawie” skierowanego do osób zainteresowanych indywidualnym szkoleniem ze stylizacji paznokci. Nasza oferta znacząco różni się od konkurencyjnych kursów dostępnych na rynku. Nie szkolimy w grupach, a nasze kursy są dostosowane do potrzeb i możliwości każdego uczestnika. Nasze 22-letnie doświadczenie w zawodzie nauczyło nas, że gotowe propozycje nie sprawdzają się w praktyce, dlatego stawiamy na technikę indywidualną. Tworzymy program szkolenia uwzględniający indywidualne potrzeby uczestnika, a także najnowsze trendy i praktyki. Ważne dla nas jest również uwzględnienie budżetu finansowego uczestnika. W ramach kursu zapewniamy szkolenie z metody manicure hybrydowego, w którym poruszymy tematy takie jak omówienie lakierów hybrydowych, budowa i skład płytki paznokci, defekty i choroby płytki paznokci, przygotowanie naturalnej płytki paznokcia z użyciem frezów z nasypem diamentowym oraz charakteryzacja i dopasowanie produktów w usłudze. Nauczymy również odpowiedniej techniki nakładania produktu, pracy frezarką oraz elementów manicure z nadbudową. Praktyczna nauka będzie odbywała się na modelkach, co pozwoli uczestnikom na zdobycie doświadczenia i praktycznych umiejętności. W trakcie kursu omówimy również korekcję błędów podczas pracy oraz problemy i ich rozwiązywanie. Zapewniamy wysoki poziom szkolenia i indywidualne podejście, które uwzględnia potrzeby każdego uczestnika. Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie program szkolenia dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości.

szkolenie manicure hybrydowy warszawa

kurs manicure hybrydowy warszawa

Nasze kursy stylizacji paznokci w Warszawie oferują indywidualne szkolenia z pełnym dostosowaniem do Twoich potrzeb i możliwości. Nie szkolimy w grupach, a program kursu zawsze jest tworzony na miarę, w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby. Nasza metoda szkolenia opiera się na technice manicure hybrydowego, a w trakcie naszych kursów dostaniesz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące stylizacji i modelowania paznokci za pomocą hybrydowej metody. Podczas szkolenia omówimy historię lakierów hybrydowych oraz dokładnie przedstawimy metodykę i poprawną technikę pracy z tym produktem. Przeanalizujemy również budowę i skład płytki paznokci oraz defekty i choroby, które mogą wystąpić. Nauczymy Cię przygotowywania naturalnej płytki paznokcia przy użyciu frezów z nasypem diamentowym – elementy manicure kombinowanego. Omówimy również charakteryzację i dobór odpowiednich produktów do usługi. W trakcie kursu poznasz kolejność i poprawny sposób nakładania produktu, naukę odpowiedniego tempa pracy oraz pracę z frezarką zarówno na naturalnej płytce paznokcia, jak i na produkcie. Nauczysz się również elementów manicure z nadbudową oraz korzystania z różnych rodzajów frezów w zależności od potrzeb i okoliczności. Szkolenie obejmuje także elementy manicure kombinowanego oraz technikę pracy na skórkach, przygotowanie do lakierowania podskórkowego oraz usuwanie produktu hybrydowego za pomocą frezów. Nauczysz się również techniki lakierowania podskórkowego oraz korzystania z płynów i preparatów wspomagających w manicure hybrydowym. W trakcie kursu będziesz mieć okazję do praktykowania na modelkach, dzięki czemu zdobędziesz niezbędne doświadczenie praktyczne. Zapewniamy profesjonalną i doświadczoną kadrę szkoleniową, która ma 22 lata doświadczenia w zawodzie. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość nauki. Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i zdobyć wiedzę oraz umiejętności w dziedzinie stylizacji paznokci metodą manicure hybrydowego, to nasze kursy są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już teraz, aby ustalić szczegóły kursu i dopasować go do Twoich potrzeb.

szkolenie manicure hybrydowy warszawa

kurs manicure hybrydowy warszawa

Zapraszamy serdecznie na kursy stylizacji paznokci w Warszawie. Nasza oferta skierowana jest do osób, które poszukują indywidualnego podejścia i pragną nauki na własnych modelkach. W przeciwieństwie do innych miejsc, nie oferujemy gotowych kursów. U nas znajdziesz jedynie szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. Każdy z nas jest inny, dlatego skupiamy się na indywidualnym toku nauki. Wspólnie ustalamy, czego oczekujesz od kursu i przygotowujemy dla Ciebie program uwzględniający wszystko to, co dla Ciebie ważne. Nasi instruktorzy mają aż 22 lata doświadczenia w branży, co pozwala nam twierdzić, że gotowe propozycje nie sprawdzają się w praktyce. Stawiamy na jakość i mniej znaczy więcej. Nasze szkolenia są skoncentrowane na metodzie manicure hybrydowego i obejmują szeroki zakres tematów. Podczas naszego szkolenia będziesz miała możliwość poznać historię lakierów hybrydowych, techniki pracy z tym produktem oraz budowę i skład płytki paznokcia. Omówimy również defekty i choroby płytki paznokci oraz zapoznamy Cię z technikami przygotowania naturalnej płytki paznokcia. Nauczysz się również charakteryzacji i dopasowywania odpowiednich produktów w usłudze, a także pracy z frezarką zarówno na naturalnej płytce paznokcia, jak i na produkcie. W programie szkolenia znalazły się również elementy manicure z nadbudową oraz kombinowanego. Nauczysz się pracować w skórkach i wykonać lakierowanie podskórkowe. Dodatkowo, omówimy dobór odpowiednich frezów w zależności od potrzeb i okoliczności oraz przedstawimy techniki pracy w praktyce. Przeprowadzimy również praktykę na modelkach, abyś mogła zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Wszystko to wykonamy uwzględniając najnowsze trendy, możliwości finansowe oraz indywidualne potrzeby klienta. Jeśli poszukujesz indywidualnego podejścia, pragniesz zdobyć nowe umiejętności i rozwinąć swoje umiejętności stylizacji paznokci, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy profesjonalne szkolenie oraz pełne wsparcie naszych instruktorów. Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie omówimy szczegóły kursu i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Już teraz możesz rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci!

szkolenie manicure hybrydowy warszawa

kurs manicure hybrydowy warszawa

Zakres tematyczny

 • omówienie lakierów hybrydowych jako produktu do stylizacji i modelowania paznokci – historia lakierów hybrydowych dokładne omówienie metody oraz poprawnej techniki pracy produktem
 • budowa i skład płytki paznokci
 • defekty oraz choroby płytki paznokci
 • przygotowanie naturalnej płytki paznokcia z użyciem frezów z nasypem diamentowym – elementy manicure kombinowanego
 • charakteryzacja i dopasowanie produktów w usłudze. wykorzystanie bazy w manicure hybrydowym (baza proteinowa, hard oraz kauczukowa) – różnice
 • kolejność i poprawny sposób nakładania produktu
 • nauka odpowiedniego tempa pracy, mająca na celu wykonanie paznokci w możliwie jak najkrótszym czasie
 • nauka pracy frezarką w oparciu naturalną płytkę paznokci jak i pracę na produkcie.
 • elementy manicure z nadbudową
 • dobór odpowiednich frezów z uwzględnieniem ich przeznaczenia oraz kształtów w zależności od potrzeb i okoliczności
 • elementy manicure kombinowanego oraz macro manicure technika pracy w skórkach, przygotowanie do lakierowania pod skórkowego – przygotowanie wału paznokciowego bez użycia cążek
 • usunięcie produktu hybrydowego z użyciem frezów do produktu
 • technika lakierowania pod skórkowego (jeden kolor)
 • płyny p preparaty wspomagające w manicure hybrydowym problemy oraz ich rozwiązywanie
 • korygowanie błędów podczas pracy w praktyce
 • praktyka na modelkach

Ceny, terminy

i inne ważne informacje

800 zł – Manicure Hybrydowy  – 1 dzień

1000 zł – Manicure Hybrydowy w nadbudowie z elementami manicure kombinowanego  – 1 dzień

Umów się
na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Zapraszmy na nasze social media

#BEAUTYNAILACADEMY