Oferta

Kursów

Wszystkie kursy kompleksowe objęte są dodatkowo 1 dniem DOSZKOLENIA w cenie! To JEDYNA taka oferta na rynku. Po naszych kursach nie musisz szukać dodatkowych doszkoleń. U nas masz to w cenie kursu.

Akryl od podstaw

Jest najstarszym produktem do stylizacji i modelowania paznokci. Jego formuła nie zmieniła się od samego początku. Praca na szablonie znacznie skraca czas stylizacji oraz wpływa na efekt końcowy.

Czytaj więcej

Flexgel od podstaw

Flexygel – idealny produkt dla wszystkich tych, którzy szukają czegoś pomiędzy żelem a akrylem. Jego unikatowa formuła do złudzenia przypomina akryl jednak właściwości samego produktu pozwalają na sprawną, bezpieczną i bezstresową pracę

Czytaj więcej

Żel od podstaw

Żel – jeden z najprostszych produktów na rynku oraz jedna z trzech ogólnie stosowanych metod w Polsce. Praca na szablonie znacznie skraca czas pracy oraz znacznie wpływa na efekt końcowy.

Czytaj więcej

Manicure Hybrydowy

W dzisiejszych czasach zabieg nr. 1. Produkt który zrewolucjonizował rynek, dający NOWE możliwości. Wprowadzony do ogólnego stosowania w 2008 roku. Z początku niechętnie wykorzystywany przez stylistów. Z upływem czasu stał się niezastąpiony w codziennej pracy.

Czytaj więcej

U NAS NIE ZNAJDZIESZ GOTOWYCH ROZWIĄZAŃ. WSZYSTKO JEST SZYTE NA MIARĘ!

Nasze szkolenia są ściśle dopasowane do twoich potrzeb oraz możliwości manualnych. Zanim rozpoczniemy kurs musimy poznać Twoje oczekiwania. W oparciu o Twoje potrzeby przygotujemy ofertę, która uwzględnia wszystko to co dla ciebie ważne, potrzeby rynku oraz twój budżet.

Musisz też wiedzieć, że kursy stylizacji paznokci to typowa manufaktura, która wymaga czasu, cierpliwości, pokory oraz bardzo dużo pracy.

Nauka opiera się wyłącznie na praktyce. Uważamy, że to klucz do Twojego sukcesu!

DLA NAS SZCZEGÓŁY MAJĄ ZNACZENIE

24 lata w zawodzie nauczyły nas, że kursy grupowe gdzie paznokcie wykonuje się na sztucznych palcach czy protezach lub na swoich własnych dłoniach nie przynoszą żadnego rezultatu. Dlatego też stawiamy wyłącznie na INDYWIDUALNY tok nauki, który ściśle dopasowany jest do potrzeb oraz co najważniejsze możliwości manualnych każdego kursanta w tym również ciebie. Zgodzisz się z nami, że każdy z nas jest inny więc dlaczego mielibyśmy proponować ci gotowe rozwiązania, które być może nie sprawdzą się w Twoim przypadku?

Mówiąc w skrócie… Uważamy, że tylko INDYWIDUALNY tok nauki jest jedynym słusznym rozwiązaniem, które sprawdza się w każdej formie kształcenia. INDYWIDUALNY tok nauki w którym tempo pracy dopasowanie jest do Twoich potrzeb.

Modelki!

TO KOLEJNY ELEMENT UKŁADANKI NA KTÓRY ZWRACAMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ!

Sztuczne palce, protezy czy nauka na własnych paznokciach to nie u nas. Dlatego też nauka odbywa się wyłącznie na MODELKACH (codziennie inna). Zgodzisz się z nami, że ostatecznie paznokcie będziesz wykonywać ludziom dlaczego więc masz uczyć się na protezach czy własnych dłoniach? Faktem jest, że praca na modelkach bardzo podnosi poprzeczkę każdego kursu a dla jego organizatora to duże utrudnienie! Ale czy nie tak ma właśnie być? Dla nas organizacja modelek nie jest wyzwaniem! Nie masz na kim pracować nic mnie szkodzi. Organizacje modelek bierzemy na siebie a ty jedynie wybierz termin.

Uwieżysz, że… Z jedną kursantką pracowaliśmy aż na 34 modelkach w ciągu 10 dni? To daje średnio 3 modelki dziennie! Niewiarygodne a jednak!

CO JESZCZE

Mega dużo praktyki: Stylizacja paznokci to typowa manufaktura. Stąd tak duży nacisk na praktykę, praktykę i jeszcze raz praktykę.

Tempo pracy: Zawsze jest ściśle dopasowane do Ciebie. Cenią to wszyscy którzy ukończyli nasze kursy. NIe wierzysz? Sprawdź co o nas piszą!

WEDŁUG NAS TO WAŻNE

Najnowsze trendy i elementarne podstawy:W branży jesteśmy na bieżąco, dlatego nasze programy uwzględniają to co najważniejsze dla ciebie.

Dodatkowe BONUSY: Jako jedyni dajemy dodatkowe bonusy, które są ujęte w każdej ofercie. Różnice między produktowe, dodatkowe doszkolenia po skończonych kursach, BEZPŁATNE wsparcie  to tylko kilka z nich. Korzystają z tego nasi byli kursanci wiec dlaczego i Ty nie miała byś skorzystać?

beautynail

Ceny!

INDYWIDUALNE KURSY STYLIZACJI I MODELOWANIA PAZNOKCI JUŻ OD 1200 ZŁ?

Ceny kursów w naszej firmie uwarunkowane są od wielu czynników związanych z wyborem samego kursu, jego formą (hobbystyczną lub intensywną), ilości dni kursu, zakresem programu czy dodatkowymi elementami takimi jak doszkolenia po skończonym kursie.

Jak widać nie działamy szablonowo. Podczas rozmowy zawsze ustalamy w jakim zakresie budżetu możemy się poruszać. Uwzględnimy w niej Twoje INDYWIDUALNE potrzeby, przedstawimy program kursu dopasowany nie tylko do Twoich zainteresowań ale również potrzeb rynku oraz uwzględniając co ważne Twój budżet.

Chcesz poznać szczegły? Skontaktuj się z nami.

Podczas rozmowy lub spotkania odpowiemy na wszystkie Twoje pytania a finałem będzie INDYWIDUALNY program szkoleniowy przygotowany w oparciu o Twoje potrzeby uwzględniając również i Twój budżet.

Poznaj naszą ekipę

Salon

Beata

Prowadzi własne studio stylizacji paznokci w Warszawie. W zawodzie od 1999 roku. Świetnie posługuje się wszystkimi dostępnymi technikami. Zawsze służy radą i chętnie uczestniczy w szkoleniach. Dodatkowo zajmuje się Podologią w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. Ukończyła studia Podologiczne 1 i 2 stopnia. 

Academy

Darek

Ojciec założyciel Beauty Nail Salon & Academy. Od 24 lat w zawodzie. Specjalizuje się w stylizacjach codziennych z wykorzystaniem metody akrylowej. To on organizuje oraz prowadzi kursy stylizacji paznokci. Znany i ceniony stylista w branży. 

Umów się
na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Zapraszmy na nasze social media

#BEAUTYNAILACADEMY